Užimtumas · 2025
Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija“
Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija“: pirmauja Varėnos rajono savivaldybė (11,0 %), paskutinė vieta – Trakų rajono savivaldybė (0,5 %). Mediana: 2,3 % (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija“ |
|---|---|---|---|
| 1 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 11,0 % |
| 2 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 9,0 % |
| 3 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 8,7 % |
| 4 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 8,1 % |
| 5 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 6,1 % |
| 6 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 4,5 % |
| 6 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 4,5 % |
| 8 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 4,4 % |
| 9 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 3,9 % |
| 10 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 3,7 % |
| 11 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 3,6 % |
| 12 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,5 % |
| 12 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 3,5 % |
| 14 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 3,4 % |
| 14 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 3,4 % |
| 14 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 3,4 % |
| 17 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,3 % |
| 18 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 3,2 % |
| 19 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 3,1 % |
| 20 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 2,9 % |
| 20 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 2,9 % |
| 20 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 2,9 % |
| 23 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 2,8 % |
| 24 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 2,7 % |
| 24 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 2,7 % |
| 24 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 2,7 % |
| 24 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 2,7 % |
| 28 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 2,5 % |
| 29 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 2,4 % |
| 30 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 2,3 % |
| 30 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 2,3 % |
| 32 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 2,2 % |
| 32 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 2,2 % |
| 34 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 2,1 % |
| 34 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 2,1 % |
| 36 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 2,0 % |
| 36 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 2,0 % |
| 38 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 1,9 % |
| 38 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 1,9 % |
| 38 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 1,9 % |
| 41 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 1,8 % |
| 42 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 1,7 % |
| 42 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 1,7 % |
| 42 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,7 % |
| 45 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 1,5 % |
| 45 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,5 % |
| 47 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 1,4 % |
| 48 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 1,3 % |
| 48 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 1,3 % |
| 50 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 1,2 % |
| 50 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 1,2 % |
| 52 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 1,1 % |
| 53 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,0 % |
| 54 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 0,9 % |
| 54 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 0,9 % |
| 54 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 0,9 % |
| 57 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 0,8 % |
| 57 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 0,8 % |
| 59 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 0,6 % |
| 60 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 0,5 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Užimtumo tarnyboje užregistruotos laisvos darbo vietos (per metus)“.
- Alytaus apskritis4,6 %
- Klaipėdos apskritis3,7 %
- Kauno apskritis3,6 %
- Telšių apskritis2,5 %
- Tauragės apskritis2,4 %
- Panevėžio apskritis2,4 %
- Marijampolės apskritis2,0 %
- Šiaulių apskritis1,8 %
- Vilniaus apskritis1,7 %
- Utenos apskritis1,5 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Užimtumo tarnyboje užregistruotos laisvos darbo vietos (per metus)Užimtumo tarnyboje užregistruotos laisvos darbo vietos, tenkančios 1 000 gyventojų (per metus)Darbo skelbimuose nurodyto bazinio mėnesinio atlyginimo medianaSkelbimų, kuriais bent viena darbo vieta užpildyta, dalisLaisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Kvalifikacijos nereikalaujantis darbas“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Pardavimai, pirkimai, rinkodara“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Transportas, sandėliavimas, ryšiai“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Viešbučiai, maitinimas, turizmas“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Statyba“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Administravimas, finansai, ekonomika“
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija““?
Pagal rodiklį „Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija““ pirmauja Varėnos rajono savivaldybė (11,0 %).
Kokia rodiklio „Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija““ mediana?
Mediana: 2,3 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).