Užimtumas · 2025
Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra“
Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra“: pirmauja Raseinių rajono savivaldybė (28,4 %), paskutinė vieta – Neringos savivaldybė (0,6 %). Mediana: 14,0 % (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
1Raseinių rajono savivaldybė28,4 %2Švenčionių rajono savivaldybė27,2 %3Joniškio rajono savivaldybė27,0 %
| # | Savivaldybė | Apskritis | Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra“ |
|---|---|---|---|
| 1 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 28,4 % |
| 2 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 27,2 % |
| 3 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 27,0 % |
| 4 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 26,7 % |
| 5 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 24,7 % |
| 6 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 24,4 % |
| 7 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 21,3 % |
| 8 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 21,2 % |
| 9 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 19,6 % |
| 10 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 19,4 % |
| 11 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 19,2 % |
| 12 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 19,1 % |
| 12 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 19,1 % |
| 12 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 19,1 % |
| 15 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 18,1 % |
| 16 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 17,8 % |
| 17 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 17,6 % |
| 18 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 17,5 % |
| 19 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 17,3 % |
| 20 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 17,1 % |
| 20 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 17,1 % |
| 22 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 17,0 % |
| 23 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 16,6 % |
| 24 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 16,0 % |
| 25 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 15,6 % |
| 26 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 15,5 % |
| 27 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 15,0 % |
| 28 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 14,8 % |
| 29 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 14,7 % |
| 30 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 14,1 % |
| 31 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 13,9 % |
| 32 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 13,4 % |
| 33 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 13,3 % |
| 34 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 13,2 % |
| 35 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 13,1 % |
| 36 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 13,0 % |
| 37 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 12,9 % |
| 38 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 12,8 % |
| 39 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 12,5 % |
| 40 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 12,4 % |
| 41 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 12,3 % |
| 42 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 12,2 % |
| 43 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 12,1 % |
| 44 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 11,9 % |
| 45 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 11,8 % |
| 45 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 11,8 % |
| 47 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 11,5 % |
| 47 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 11,5 % |
| 49 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 11,1 % |
| 50 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 10,2 % |
| 51 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 9,3 % |
| 52 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 8,6 % |
| 53 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 8,5 % |
| 54 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,9 % |
| 55 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 6,9 % |
| 56 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 5,9 % |
| 57 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 5,6 % |
| 58 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 2,6 % |
| 59 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 2,4 % |
| 60 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 0,6 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Užimtumo tarnyboje užregistruotos laisvos darbo vietos (per metus)“.
- Telšių apskritis18,8 %
- Utenos apskritis18,3 %
- Marijampolės apskritis18,1 %
- Alytaus apskritis14,9 %
- Šiaulių apskritis14,7 %
- Kauno apskritis14,6 %
- Panevėžio apskritis13,5 %
- Tauragės apskritis13,4 %
- Klaipėdos apskritis12,4 %
- Vilniaus apskritis10,0 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Užimtumo tarnyboje užregistruotos laisvos darbo vietos (per metus)Užimtumo tarnyboje užregistruotos laisvos darbo vietos, tenkančios 1 000 gyventojų (per metus)Darbo skelbimuose nurodyto bazinio mėnesinio atlyginimo medianaSkelbimų, kuriais bent viena darbo vieta užpildyta, dalisLaisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Kvalifikacijos nereikalaujantis darbas“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Pardavimai, pirkimai, rinkodara“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Transportas, sandėliavimas, ryšiai“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Viešbučiai, maitinimas, turizmas“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Statyba“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Administravimas, finansai, ekonomika“Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Sveikatos apsauga, farmacija“
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra““?
Pagal rodiklį „Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra““ pirmauja Raseinių rajono savivaldybė (28,4 %).
Kokia rodiklio „Laisvų darbo vietų dalis profesijų grupėje „Gamyba, techninė priežiūra““ mediana?
Mediana: 14,0 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).