Visuomenė · 2024
Asociacijos, viešosios įstaigos, fondai ir kitos ne pelno organizacijos 1 000 gyventojų
Asociacijos, viešosios įstaigos, fondai ir kitos ne pelno organizacijos 1 000 gyventojų: pirmauja Neringos savivaldybė (14,3 ‰), paskutinė vieta – Šalčininkų rajono savivaldybė (4,0 ‰). Mediana: 7,3 ‰ (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Asociacijos, viešosios įstaigos, fondai ir kitos ne pelno organizacijos 1 000 gyventojų |
|---|---|---|---|
| 1 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 14,3 ‰ |
| 2 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 13,2 ‰ |
| 3 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 12,3 ‰ |
| 4 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 11,5 ‰ |
| 5 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 10,2 ‰ |
| 6 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 9,6 ‰ |
| 7 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 9,5 ‰ |
| 8 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 9,3 ‰ |
| 8 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 9,3 ‰ |
| 10 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 9,1 ‰ |
| 10 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 9,1 ‰ |
| 12 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 8,7 ‰ |
| 13 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 8,6 ‰ |
| 13 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 8,6 ‰ |
| 13 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 8,6 ‰ |
| 16 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 8,5 ‰ |
| 17 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 8,3 ‰ |
| 18 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 8,1 ‰ |
| 19 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 8,0 ‰ |
| 19 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 8,0 ‰ |
| 19 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 8,0 ‰ |
| 22 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 7,8 ‰ |
| 23 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 7,7 ‰ |
| 24 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 7,6 ‰ |
| 25 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 7,5 ‰ |
| 26 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 7,4 ‰ |
| 26 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 7,4 ‰ |
| 26 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 7,4 ‰ |
| 29 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 7,3 ‰ |
| 29 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 7,3 ‰ |
| 29 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 7,3 ‰ |
| 32 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 7,2 ‰ |
| 33 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 7,1 ‰ |
| 33 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,1 ‰ |
| 33 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 7,1 ‰ |
| 36 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 7,0 ‰ |
| 36 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 7,0 ‰ |
| 36 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 7,0 ‰ |
| 39 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 6,9 ‰ |
| 40 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 6,8 ‰ |
| 41 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 6,7 ‰ |
| 41 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 6,7 ‰ |
| 43 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 6,6 ‰ |
| 43 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 6,6 ‰ |
| 45 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 6,5 ‰ |
| 46 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 6,4 ‰ |
| 47 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 6,3 ‰ |
| 48 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 6,2 ‰ |
| 49 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 6,1 ‰ |
| 49 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 6,1 ‰ |
| 51 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 5,9 ‰ |
| 52 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 5,8 ‰ |
| 53 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 5,7 ‰ |
| 53 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 5,7 ‰ |
| 53 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 5,7 ‰ |
| 56 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 5,6 ‰ |
| 57 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 5,5 ‰ |
| 57 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 5,5 ‰ |
| 59 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 4,9 ‰ |
| 60 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 4,0 ‰ |
Apskričių palyginimas
Santykiniams rodikliams – pagal gyventojų skaičių pasverti vidurkiai, absoliučiesiems rodikliams – sumos.
- Vilniaus apskritis10,5 ‰
- Utenos apskritis9,0 ‰
- Kauno apskritis7,5 ‰
- Alytaus apskritis7,1 ‰
- Panevėžio apskritis7,0 ‰
- Tauragės apskritis7,0 ‰
- Šiaulių apskritis6,9 ‰
- Marijampolės apskritis6,9 ‰
- Klaipėdos apskritis6,8 ‰
- Telšių apskritis6,4 ‰
Kiti tos pačios temos reitingai
Kultūros paveldo objektų skaičiusKultūros paveldo objektų skaičius 10 000 gyventojųKultūros paveldo objektų skaičius 100 km²Archeologinių paveldo objektų skaičiusSakralinių paveldo objektų skaičiusDegalinių skaičius (OpenStreetMap)Degalinių skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Bankomatų skaičius (OpenStreetMap)Bankomatų skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Krikščioniškų maldos namų skaičius (OpenStreetMap)Krikščioniškų maldos namų skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Vaikų žaidimo aikštelių skaičius (OpenStreetMap)Vaikų žaidimo aikštelių skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Parkų skaičius (OpenStreetMap)Parkų skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Piliakalnių skaičius (OpenStreetMap)Piliakalnių skaičius 100 km² (OpenStreetMap)Sporto aikštelių skaičius (OpenStreetMap)Sporto aikštelių skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Futbolo aikščių skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Muziejų skaičius (OpenStreetMap)Muziejų skaičius 100 000 gyventojų (OpenStreetMap)Kino teatrų ir teatrų skaičius (OpenStreetMap)Kino teatrų ir teatrų skaičius 100 000 gyventojų (OpenStreetMap)Policijos užregistruotų įvykių skaičius savivaldybėjePolicijos užregistruotų įvykių 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų įvykių, pažymėtų kaip nusikalstama veika, 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų įvykių, priskirtų tipui „Turtinė veika“ (vagystės, plėšimai, turto sugadinimai), 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų sukčiavimo atvejų 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų įvykių, priskirtų tipui „Nusikaltimai asmeniui“, 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų smurto artimoje aplinkoje atvejų 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų įvykių, priskirtų tipui „Viešosios tvarkos pažeidimai“, 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)Policijos užregistruotų įvykių, susijusių su narkotinėmis medžiagomis, 1 000 gyventojų (metinis vidurkis)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Asociacijos, viešosios įstaigos, fondai ir kitos ne pelno organizacijos 1 000 gyventojų“?
Pagal rodiklį „Asociacijos, viešosios įstaigos, fondai ir kitos ne pelno organizacijos 1 000 gyventojų“ pirmauja Neringos savivaldybė (14,3 ‰).
Kokia rodiklio „Asociacijos, viešosios įstaigos, fondai ir kitos ne pelno organizacijos 1 000 gyventojų“ mediana?
Mediana: 7,3 ‰ (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).