Rizikos · 2021-2025
Žolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalis: savivaldybių reitingas
Žolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalis: pirmauja Šalčininkų rajono savivaldybė (42,9 %), paskutinė vieta – Kauno miesto savivaldybė (6,1 %). Mediana: 18,4 % (visų 58 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
1Šalčininkų rajono savivaldybė42,9 %2Lazdijų rajono savivaldybė31,8 %3Varėnos rajono savivaldybė31,2 %
| # | Savivaldybė | Apskritis | Žolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 42,9 % |
| 2 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 31,8 % |
| 3 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 31,2 % |
| 4 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 29,5 % |
| 5 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 28,7 % |
| 6 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 28,5 % |
| 7 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 26,7 % |
| 7 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 26,7 % |
| 9 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 26,5 % |
| 10 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 25,4 % |
| 11 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 25,3 % |
| 12 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 24,0 % |
| 13 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 23,8 % |
| 14 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 22,8 % |
| 14 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 22,8 % |
| 16 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 22,1 % |
| 17 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 22,0 % |
| 18 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 20,9 % |
| 19 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 20,7 % |
| 19 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 20,7 % |
| 21 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 20,4 % |
| 21 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 20,4 % |
| 23 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 19,6 % |
| 23 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 19,6 % |
| 25 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 19,4 % |
| 25 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 19,4 % |
| 27 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 18,9 % |
| 28 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 18,7 % |
| 29 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 18,5 % |
| 30 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 18,3 % |
| 31 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 18,1 % |
| 32 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 17,2 % |
| 33 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 16,9 % |
| 34 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 16,4 % |
| 35 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 16,2 % |
| 36 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 15,9 % |
| 37 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 15,8 % |
| 37 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 15,8 % |
| 39 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 15,7 % |
| 40 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 15,0 % |
| 41 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 14,3 % |
| 41 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 14,3 % |
| 41 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 14,3 % |
| 44 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 13,8 % |
| 45 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 13,6 % |
| 46 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 12,3 % |
| 47 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 12,1 % |
| 48 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 12,0 % |
| 49 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 11,9 % |
| 50 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 11,5 % |
| 51 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 10,7 % |
| 52 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 10,0 % |
| 53 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 9,9 % |
| 53 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 9,9 % |
| 55 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 9,6 % |
| 56 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 8,5 % |
| 57 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 8,3 % |
| 58 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 6,1 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Gaisrų skaičius“.
- Alytaus apskritis28,6 %
- Utenos apskritis22,2 %
- Tauragės apskritis18,2 %
- Vilniaus apskritis18,0 %
- Telšių apskritis16,8 %
- Marijampolės apskritis16,4 %
- Šiaulių apskritis16,2 %
- Panevėžio apskritis15,5 %
- Kauno apskritis14,3 %
- Klaipėdos apskritis12,1 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Civilinės saugos sirenų skaičiusCivilinės saugos sirenų skaičius 10 000 gyventojųCivilinės saugos sirenų skaičius 100 km²Priedangų skaičiusPriedangų skaičius 10 000 gyventojųPriedangose numatytų vietų skaičius, % gyventojųKolektyvinės apsaugos statinių skaičiusKolektyvinės apsaugos statinių skaičius 10 000 gyventojųKolektyvinės apsaugos statiniuose numatytų vietų skaičius, % gyventojųEvakuacijos punktų skaičiusEvakuacijos punktų skaičius 10 000 gyventojųGaisrinės ir gelbėjimo tarnybos įvykiai (gaisrai, gelbėjimo darbai ir kiti) 1 000 gyventojųGaisrų skaičiusGaisrų skaičius 1 000 gyventojųGaisrų skaičius 1 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisAtliekų ir šiukšlių gaisrų dalisDūmtraukių ir krosnių gaisrų dalisTransporto priemonių gaisrų dalisElektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalisGaisruose žuvusiųjų skaičius 100 000 gyventojų per metus, 2016-2025 m. vidurkisGaisruose sunaikintų statinių skaičius 10 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisUpių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 10 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 100 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 500 metų)Ploto dalis, užlieta daugiau nei 1 m vandens, kai potvynis kartojasi kas 100 metųŽemės drebėjimo pavojus: didžiausias grunto pagreitis (10 % per 50 metų)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Žolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalis“?
Pagal rodiklį „Žolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalis“ pirmauja Šalčininkų rajono savivaldybė (42,9 %).
Kokia rodiklio „Žolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalis“ mediana?
Mediana: 18,4 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 58).