Rizikos · 2021-2025
Dūmtraukių ir krosnių gaisrų dalis: savivaldybių reitingas
Dūmtraukių ir krosnių gaisrų dalis: pirmauja Rietavo savivaldybė (33,1 %), paskutinė vieta – Visagino savivaldybė (1,2 %). Mediana: 17,0 % (visų 58 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Dūmtraukių ir krosnių gaisrų dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 33,1 % |
| 2 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 31,7 % |
| 3 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 28,8 % |
| 3 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 28,8 % |
| 5 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 27,4 % |
| 5 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 27,4 % |
| 7 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 26,4 % |
| 8 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 26,2 % |
| 9 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 24,6 % |
| 10 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 24,0 % |
| 11 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 23,0 % |
| 11 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 23,0 % |
| 13 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 22,9 % |
| 13 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 22,9 % |
| 15 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 21,5 % |
| 16 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 21,2 % |
| 17 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 20,8 % |
| 18 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 20,1 % |
| 19 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 20,0 % |
| 19 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 20,0 % |
| 19 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 20,0 % |
| 22 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 19,6 % |
| 23 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 19,5 % |
| 24 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 18,9 % |
| 25 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 18,8 % |
| 26 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 18,4 % |
| 27 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 17,2 % |
| 28 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 17,1 % |
| 28 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 17,1 % |
| 30 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 16,9 % |
| 31 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 16,5 % |
| 31 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 16,5 % |
| 33 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 15,9 % |
| 34 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 15,3 % |
| 35 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 15,1 % |
| 36 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 15,0 % |
| 37 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 14,7 % |
| 38 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 14,1 % |
| 39 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 13,9 % |
| 40 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 13,7 % |
| 41 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 13,6 % |
| 42 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 13,5 % |
| 43 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 13,2 % |
| 44 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 12,5 % |
| 45 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 12,2 % |
| 46 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 11,5 % |
| 47 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 10,1 % |
| 48 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 9,8 % |
| 49 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 8,3 % |
| 49 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 8,3 % |
| 51 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,8 % |
| 52 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 6,5 % |
| 53 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 5,8 % |
| 53 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 5,8 % |
| 55 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 3,2 % |
| 56 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 1,9 % |
| 57 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 1,7 % |
| 58 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 1,2 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Gaisrų skaičius“.
- Telšių apskritis22,6 %
- Tauragės apskritis21,5 %
- Marijampolės apskritis18,7 %
- Šiaulių apskritis17,8 %
- Alytaus apskritis17,3 %
- Panevėžio apskritis16,5 %
- Utenos apskritis14,8 %
- Klaipėdos apskritis13,6 %
- Kauno apskritis12,3 %
- Vilniaus apskritis7,0 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Civilinės saugos sirenų skaičiusCivilinės saugos sirenų skaičius 10 000 gyventojųCivilinės saugos sirenų skaičius 100 km²Priedangų skaičiusPriedangų skaičius 10 000 gyventojųPriedangose numatytų vietų skaičius, % gyventojųKolektyvinės apsaugos statinių skaičiusKolektyvinės apsaugos statinių skaičius 10 000 gyventojųKolektyvinės apsaugos statiniuose numatytų vietų skaičius, % gyventojųEvakuacijos punktų skaičiusEvakuacijos punktų skaičius 10 000 gyventojųGaisrinės ir gelbėjimo tarnybos įvykiai (gaisrai, gelbėjimo darbai ir kiti) 1 000 gyventojųGaisrų skaičiusGaisrų skaičius 1 000 gyventojųGaisrų skaičius 1 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisŽolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalisAtliekų ir šiukšlių gaisrų dalisTransporto priemonių gaisrų dalisElektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalisGaisruose žuvusiųjų skaičius 100 000 gyventojų per metus, 2016-2025 m. vidurkisGaisruose sunaikintų statinių skaičius 10 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisUpių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 10 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 100 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 500 metų)Ploto dalis, užlieta daugiau nei 1 m vandens, kai potvynis kartojasi kas 100 metųŽemės drebėjimo pavojus: didžiausias grunto pagreitis (10 % per 50 metų)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Dūmtraukių ir krosnių gaisrų dalis“?
Pagal rodiklį „Dūmtraukių ir krosnių gaisrų dalis“ pirmauja Rietavo savivaldybė (33,1 %).
Kokia rodiklio „Dūmtraukių ir krosnių gaisrų dalis“ mediana?
Mediana: 17,0 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 58).