Rizikos · 2021-2025
Atliekų ir šiukšlių gaisrų dalis: savivaldybių reitingas
Atliekų ir šiukšlių gaisrų dalis: pirmauja Vilniaus miesto savivaldybė (39,8 %), paskutinė vieta – Rietavo savivaldybė (3,8 %). Mediana: 12,3 % (visų 58 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Atliekų ir šiukšlių gaisrų dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 39,8 % |
| 2 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 37,9 % |
| 3 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 36,2 % |
| 4 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 31,4 % |
| 5 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 30,5 % |
| 6 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 29,6 % |
| 7 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 28,8 % |
| 8 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 27,5 % |
| 9 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 24,7 % |
| 10 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 20,9 % |
| 11 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 19,8 % |
| 12 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 19,3 % |
| 13 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 19,0 % |
| 14 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 18,0 % |
| 15 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 17,3 % |
| 16 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 16,8 % |
| 17 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 16,5 % |
| 18 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 16,2 % |
| 19 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 16,1 % |
| 20 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 15,3 % |
| 20 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 15,3 % |
| 22 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 15,2 % |
| 23 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 14,0 % |
| 24 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 13,9 % |
| 25 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 13,7 % |
| 26 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 13,4 % |
| 26 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 13,4 % |
| 28 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 13,0 % |
| 29 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 12,7 % |
| 30 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 11,9 % |
| 31 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 11,5 % |
| 32 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 11,4 % |
| 33 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 11,3 % |
| 34 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 11,2 % |
| 34 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 11,2 % |
| 36 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 10,8 % |
| 37 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 10,6 % |
| 37 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 10,6 % |
| 39 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 10,4 % |
| 39 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 10,4 % |
| 41 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 10,1 % |
| 42 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 9,8 % |
| 43 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 9,7 % |
| 44 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 9,2 % |
| 45 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 8,9 % |
| 46 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 8,8 % |
| 47 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 8,2 % |
| 47 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 8,2 % |
| 49 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 8,0 % |
| 50 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 7,7 % |
| 51 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 7,6 % |
| 52 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 7,3 % |
| 53 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,2 % |
| 54 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 6,8 % |
| 55 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 6,5 % |
| 56 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 5,7 % |
| 57 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 4,5 % |
| 58 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 3,8 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Gaisrų skaičius“.
- Vilniaus apskritis28,8 %
- Kauno apskritis23,4 %
- Klaipėdos apskritis19,4 %
- Marijampolės apskritis18,9 %
- Panevėžio apskritis15,9 %
- Šiaulių apskritis15,8 %
- Alytaus apskritis11,3 %
- Telšių apskritis10,6 %
- Utenos apskritis9,8 %
- Tauragės apskritis8,9 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Civilinės saugos sirenų skaičiusCivilinės saugos sirenų skaičius 10 000 gyventojųCivilinės saugos sirenų skaičius 100 km²Priedangų skaičiusPriedangų skaičius 10 000 gyventojųPriedangose numatytų vietų skaičius, % gyventojųKolektyvinės apsaugos statinių skaičiusKolektyvinės apsaugos statinių skaičius 10 000 gyventojųKolektyvinės apsaugos statiniuose numatytų vietų skaičius, % gyventojųEvakuacijos punktų skaičiusEvakuacijos punktų skaičius 10 000 gyventojųGaisrinės ir gelbėjimo tarnybos įvykiai (gaisrai, gelbėjimo darbai ir kiti) 1 000 gyventojųGaisrų skaičiusGaisrų skaičius 1 000 gyventojųGaisrų skaičius 1 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisŽolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalisDūmtraukių ir krosnių gaisrų dalisTransporto priemonių gaisrų dalisElektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalisGaisruose žuvusiųjų skaičius 100 000 gyventojų per metus, 2016-2025 m. vidurkisGaisruose sunaikintų statinių skaičius 10 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisUpių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 10 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 100 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 500 metų)Ploto dalis, užlieta daugiau nei 1 m vandens, kai potvynis kartojasi kas 100 metųŽemės drebėjimo pavojus: didžiausias grunto pagreitis (10 % per 50 metų)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Atliekų ir šiukšlių gaisrų dalis“?
Pagal rodiklį „Atliekų ir šiukšlių gaisrų dalis“ pirmauja Vilniaus miesto savivaldybė (39,8 %).
Kokia rodiklio „Atliekų ir šiukšlių gaisrų dalis“ mediana?
Mediana: 12,3 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 58).