Rizikos · 2021-2025
Elektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalis: savivaldybių reitingas
Elektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalis: pirmauja Raseinių rajono savivaldybė (10,0 %), paskutinė vieta – Vilniaus rajono savivaldybė (0,4 %). Mediana: 3,0 % (visų 58 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Elektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 10,0 % |
| 2 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 9,8 % |
| 3 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 7,8 % |
| 4 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,5 % |
| 5 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 7,0 % |
| 6 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 6,4 % |
| 7 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 6,3 % |
| 8 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 6,1 % |
| 9 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 5,1 % |
| 10 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 4,9 % |
| 11 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 4,8 % |
| 11 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 4,8 % |
| 13 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 4,7 % |
| 13 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 4,7 % |
| 15 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 4,6 % |
| 16 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 4,4 % |
| 17 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 4,3 % |
| 18 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 4,2 % |
| 19 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 4,1 % |
| 19 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 4,1 % |
| 21 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 4,0 % |
| 22 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 3,9 % |
| 22 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,9 % |
| 24 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,7 % |
| 25 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 3,6 % |
| 26 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 3,3 % |
| 26 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 3,3 % |
| 26 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,3 % |
| 29 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 3,0 % |
| 29 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,0 % |
| 31 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 2,8 % |
| 31 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 2,8 % |
| 31 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 2,8 % |
| 34 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 2,5 % |
| 35 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 2,4 % |
| 35 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 2,4 % |
| 37 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 2,3 % |
| 38 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 2,1 % |
| 39 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 2,0 % |
| 39 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 2,0 % |
| 39 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 2,0 % |
| 42 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 1,9 % |
| 43 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 1,8 % |
| 44 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 1,6 % |
| 44 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,6 % |
| 46 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 1,5 % |
| 46 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,5 % |
| 46 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,5 % |
| 49 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 1,4 % |
| 50 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 1,3 % |
| 51 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 1,1 % |
| 51 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 1,1 % |
| 53 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 1,0 % |
| 53 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 1,0 % |
| 55 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 0,7 % |
| 55 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 0,7 % |
| 57 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 0,5 % |
| 58 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 0,4 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Gaisrų skaičius“.
- Alytaus apskritis5,2 %
- Šiaulių apskritis5,1 %
- Panevėžio apskritis3,8 %
- Kauno apskritis3,5 %
- Tauragės apskritis3,4 %
- Klaipėdos apskritis3,4 %
- Marijampolės apskritis3,1 %
- Utenos apskritis2,2 %
- Telšių apskritis2,1 %
- Vilniaus apskritis1,7 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Civilinės saugos sirenų skaičiusCivilinės saugos sirenų skaičius 10 000 gyventojųCivilinės saugos sirenų skaičius 100 km²Priedangų skaičiusPriedangų skaičius 10 000 gyventojųPriedangose numatytų vietų skaičius, % gyventojųKolektyvinės apsaugos statinių skaičiusKolektyvinės apsaugos statinių skaičius 10 000 gyventojųKolektyvinės apsaugos statiniuose numatytų vietų skaičius, % gyventojųEvakuacijos punktų skaičiusEvakuacijos punktų skaičius 10 000 gyventojųGaisrinės ir gelbėjimo tarnybos įvykiai (gaisrai, gelbėjimo darbai ir kiti) 1 000 gyventojųGaisrų skaičiusGaisrų skaičius 1 000 gyventojųGaisrų skaičius 1 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisŽolės, šieno, miško paklotės ir durpių gaisrų dalisAtliekų ir šiukšlių gaisrų dalisDūmtraukių ir krosnių gaisrų dalisTransporto priemonių gaisrų dalisGaisruose žuvusiųjų skaičius 100 000 gyventojų per metus, 2016-2025 m. vidurkisGaisruose sunaikintų statinių skaičius 10 000 gyventojų per metus, 2021-2025 m. vidurkisUpių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 10 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 100 metų)Upių potvynio užliejama ploto dalis (kartą per 500 metų)Ploto dalis, užlieta daugiau nei 1 m vandens, kai potvynis kartojasi kas 100 metųŽemės drebėjimo pavojus: didžiausias grunto pagreitis (10 % per 50 metų)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Elektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalis“?
Pagal rodiklį „Elektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalis“ pirmauja Raseinių rajono savivaldybė (10,0 %).
Kokia rodiklio „Elektros instaliacijos ir prietaisų gaisrų dalis“ mediana?
Mediana: 3,0 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 58).