Ekonomika · 2024
Registruotos bendrovės 1 000 gyventojų: savivaldybių reitingas
Registruotos bendrovės 1 000 gyventojų: pirmauja Neringos savivaldybė (117,8 ‰), paskutinė vieta – Pakruojo rajono savivaldybė (15,2 ‰). Mediana: 27,4 ‰ (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Registruotos bendrovės 1 000 gyventojų |
|---|---|---|---|
| 1 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 117,8 ‰ |
| 2 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 93,4 ‰ |
| 3 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 66,8 ‰ |
| 4 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 64,8 ‰ |
| 5 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 50,2 ‰ |
| 6 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 49,7 ‰ |
| 7 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 47,5 ‰ |
| 8 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 46,3 ‰ |
| 9 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 35,2 ‰ |
| 10 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 34,7 ‰ |
| 11 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 33,7 ‰ |
| 11 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 33,7 ‰ |
| 13 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 33,6 ‰ |
| 14 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 32,9 ‰ |
| 15 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 32,6 ‰ |
| 15 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 32,6 ‰ |
| 17 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 32,5 ‰ |
| 18 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 31,7 ‰ |
| 18 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 31,7 ‰ |
| 20 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 31,5 ‰ |
| 21 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 31,3 ‰ |
| 22 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 31,2 ‰ |
| 23 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 30,8 ‰ |
| 24 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 30,1 ‰ |
| 25 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 29,9 ‰ |
| 25 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 29,9 ‰ |
| 27 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 29,0 ‰ |
| 28 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 28,2 ‰ |
| 29 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 27,7 ‰ |
| 30 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 27,4 ‰ |
| 31 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 27,3 ‰ |
| 32 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 26,8 ‰ |
| 33 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 25,9 ‰ |
| 34 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 25,8 ‰ |
| 35 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 25,2 ‰ |
| 36 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 24,8 ‰ |
| 37 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 24,6 ‰ |
| 38 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 23,7 ‰ |
| 39 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 23,3 ‰ |
| 40 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 23,1 ‰ |
| 41 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 22,7 ‰ |
| 42 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 22,0 ‰ |
| 43 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 21,7 ‰ |
| 44 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 21,5 ‰ |
| 44 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 21,5 ‰ |
| 44 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 21,5 ‰ |
| 47 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 21,4 ‰ |
| 48 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 21,2 ‰ |
| 49 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 21,0 ‰ |
| 50 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 19,9 ‰ |
| 51 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 19,7 ‰ |
| 52 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 19,6 ‰ |
| 53 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 19,0 ‰ |
| 54 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 18,9 ‰ |
| 55 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 17,9 ‰ |
| 56 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 17,6 ‰ |
| 57 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 17,0 ‰ |
| 58 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 16,7 ‰ |
| 59 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 16,4 ‰ |
| 60 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 15,2 ‰ |
Apskričių palyginimas
Santykiniams rodikliams – pagal gyventojų skaičių pasverti vidurkiai, absoliučiesiems rodikliams – sumos.
- Vilniaus apskritis75,3 ‰
- Kauno apskritis50,0 ‰
- Klaipėdos apskritis46,1 ‰
- Alytaus apskritis29,9 ‰
- Telšių apskritis29,5 ‰
- Panevėžio apskritis29,3 ‰
- Šiaulių apskritis27,7 ‰
- Tauragės apskritis25,3 ‰
- Marijampolės apskritis24,5 ‰
- Utenos apskritis23,9 ‰
Kiti tos pačios temos reitingai
Registruoti juridiniai asmenysRegistruoti juridiniai asmenys 1 000 gyventojųRegistruotos bendrovės (be individualių įmonių)Per metus įregistruotos bendrovės 1 000 gyventojųPer pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalisPrekybos centrų (supermarketų) skaičius (OpenStreetMap)Prekybos centrų (supermarketų) skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Restoranai, kavinės ir barai (Overture Maps)Restoranai, kavinės ir barai 1 000 gyventojų (Overture Maps)Savivaldybėje įsikūrusių perkančiųjų organizacijų skelbimai apie sudarytas viešojo pirkimo sutartis (per metus)Savivaldybėje įsikūrusių perkančiųjų organizacijų skelbimai apie sudarytas viešojo pirkimo sutartis (per metus, 1 000 gyventojų)Savivaldybės perkančiųjų organizacijų sudarytų viešojo pirkimo sutarčių vertė (per metus)Statybos darbų dalis savivaldybės perkančiųjų organizacijų skelbimuose apie sudarytas sutartisPerkančiosios organizacijos savivaldybėje įsikūrusios įmonės laimėtų pirkimų dalisSavivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėti viešieji pirkimai (per metus)Savivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėti viešieji pirkimai (per metus, 1 000 gyventojų)Savivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėtų viešojo pirkimo sutarčių vertė (per metus)Statybos darbų dalis savivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėtuose viešuosiuose pirkimuoseParduotuvės (OpenStreetMap)Parduotuvės 1 000 gyventojų (OpenStreetMap)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Registruotos bendrovės 1 000 gyventojų“?
Pagal rodiklį „Registruotos bendrovės 1 000 gyventojų“ pirmauja Neringos savivaldybė (117,8 ‰).
Kokia rodiklio „Registruotos bendrovės 1 000 gyventojų“ mediana?
Mediana: 27,4 ‰ (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).