Ekonomika · 2024
Per pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalis: savivaldybių reitingas
Per pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalis: pirmauja Pasvalio rajono savivaldybė (59,0 %), paskutinė vieta – Visagino savivaldybė (27,1 %). Mediana: 39,1 % (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Per pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 59,0 % |
| 2 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 49,9 % |
| 3 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 47,7 % |
| 4 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 46,4 % |
| 5 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 46,2 % |
| 6 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 45,9 % |
| 7 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 44,9 % |
| 8 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 44,6 % |
| 9 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 44,2 % |
| 10 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 43,8 % |
| 11 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 43,6 % |
| 12 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 43,4 % |
| 12 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 43,4 % |
| 14 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 43,1 % |
| 14 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 43,1 % |
| 16 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 42,7 % |
| 16 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 42,7 % |
| 18 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 42,5 % |
| 19 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 42,1 % |
| 19 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 42,1 % |
| 21 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 41,6 % |
| 21 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 41,6 % |
| 21 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 41,6 % |
| 24 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 40,8 % |
| 25 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 40,2 % |
| 26 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 40,0 % |
| 27 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 39,9 % |
| 28 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 39,4 % |
| 29 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 39,3 % |
| 30 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 39,1 % |
| 30 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 39,1 % |
| 32 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 38,9 % |
| 33 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 38,8 % |
| 33 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 38,8 % |
| 35 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 38,5 % |
| 36 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 38,3 % |
| 37 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 38,0 % |
| 37 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 38,0 % |
| 39 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 37,8 % |
| 39 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 37,8 % |
| 41 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 37,1 % |
| 42 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 36,8 % |
| 43 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 36,4 % |
| 44 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 35,9 % |
| 45 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 35,6 % |
| 45 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 35,6 % |
| 45 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 35,6 % |
| 48 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 35,5 % |
| 49 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 35,2 % |
| 50 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 34,8 % |
| 51 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 34,6 % |
| 52 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 33,8 % |
| 53 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 33,4 % |
| 54 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 32,7 % |
| 55 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 32,4 % |
| 56 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 31,9 % |
| 57 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 31,6 % |
| 58 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 30,9 % |
| 59 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 27,5 % |
| 60 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 27,1 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Registruotos bendrovės (be individualių įmonių)“.
- Vilniaus apskritis43,8 %
- Kauno apskritis42,7 %
- Klaipėdos apskritis39,1 %
- Utenos apskritis37,6 %
- Marijampolės apskritis37,2 %
- Telšių apskritis36,8 %
- Šiaulių apskritis36,7 %
- Alytaus apskritis36,4 %
- Panevėžio apskritis35,1 %
- Tauragės apskritis34,0 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Registruoti juridiniai asmenysRegistruoti juridiniai asmenys 1 000 gyventojųRegistruotos bendrovės (be individualių įmonių)Registruotos bendrovės 1 000 gyventojųPer metus įregistruotos bendrovės 1 000 gyventojųPrekybos centrų (supermarketų) skaičius (OpenStreetMap)Prekybos centrų (supermarketų) skaičius 10 000 gyventojų (OpenStreetMap)Restoranai, kavinės ir barai (Overture Maps)Restoranai, kavinės ir barai 1 000 gyventojų (Overture Maps)Savivaldybėje įsikūrusių perkančiųjų organizacijų skelbimai apie sudarytas viešojo pirkimo sutartis (per metus)Savivaldybėje įsikūrusių perkančiųjų organizacijų skelbimai apie sudarytas viešojo pirkimo sutartis (per metus, 1 000 gyventojų)Savivaldybės perkančiųjų organizacijų sudarytų viešojo pirkimo sutarčių vertė (per metus)Statybos darbų dalis savivaldybės perkančiųjų organizacijų skelbimuose apie sudarytas sutartisPerkančiosios organizacijos savivaldybėje įsikūrusios įmonės laimėtų pirkimų dalisSavivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėti viešieji pirkimai (per metus)Savivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėti viešieji pirkimai (per metus, 1 000 gyventojų)Savivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėtų viešojo pirkimo sutarčių vertė (per metus)Statybos darbų dalis savivaldybėje įsikūrusių įmonių laimėtuose viešuosiuose pirkimuoseParduotuvės (OpenStreetMap)Parduotuvės 1 000 gyventojų (OpenStreetMap)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Per pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalis“?
Pagal rodiklį „Per pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalis“ pirmauja Pasvalio rajono savivaldybė (59,0 %).
Kokia rodiklio „Per pastaruosius 5 metus įregistruotų bendrovių dalis“ mediana?
Mediana: 39,1 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).