Judumas · 2021-2025
Eismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalis: savivaldybių reitingas
Eismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalis: pirmauja Alytaus miesto savivaldybė (37,5 %), paskutinė vieta – Rietavo savivaldybė (5,1 %). Mediana: 17,9 % (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Eismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 37,5 % |
| 2 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 37,2 % |
| 3 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 34,8 % |
| 4 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 33,9 % |
| 5 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 31,3 % |
| 6 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 30,4 % |
| 7 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 28,8 % |
| 8 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 28,5 % |
| 9 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 26,7 % |
| 9 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 26,7 % |
| 11 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 26,5 % |
| 12 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 26,3 % |
| 13 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 26,0 % |
| 14 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 25,4 % |
| 15 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 25,0 % |
| 15 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 25,0 % |
| 17 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 24,0 % |
| 18 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 22,7 % |
| 19 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 21,9 % |
| 20 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 21,3 % |
| 21 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 20,8 % |
| 22 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 20,5 % |
| 23 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 20,3 % |
| 24 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 20,1 % |
| 24 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 20,1 % |
| 26 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 20,0 % |
| 26 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 20,0 % |
| 28 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 19,1 % |
| 29 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 18,5 % |
| 30 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 18,0 % |
| 31 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 17,9 % |
| 32 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 17,6 % |
| 33 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 17,4 % |
| 34 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 17,1 % |
| 35 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 16,7 % |
| 36 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 16,2 % |
| 37 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 16,1 % |
| 38 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 15,7 % |
| 39 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 15,5 % |
| 40 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 15,3 % |
| 41 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 14,9 % |
| 42 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 14,8 % |
| 43 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 14,3 % |
| 44 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 13,8 % |
| 45 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 13,5 % |
| 45 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 13,5 % |
| 47 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 12,7 % |
| 48 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 12,2 % |
| 49 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 11,8 % |
| 50 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 11,5 % |
| 51 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 10,7 % |
| 52 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 9,0 % |
| 53 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 8,9 % |
| 54 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 8,6 % |
| 55 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 7,7 % |
| 56 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 7,3 % |
| 57 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 7,0 % |
| 58 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 6,2 % |
| 59 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 5,1 % |
| 59 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 5,1 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Eismo įvykių, kuriuose žuvo ar buvo sužeisti žmonės, skaičius savivaldybėje“.
- Vilniaus apskritis29,5 %
- Kauno apskritis25,4 %
- Marijampolės apskritis23,9 %
- Šiaulių apskritis22,5 %
- Klaipėdos apskritis22,4 %
- Panevėžio apskritis22,4 %
- Alytaus apskritis22,0 %
- Tauragės apskritis21,4 %
- Telšių apskritis19,6 %
- Utenos apskritis18,7 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Eismo įvykių, kuriuose žuvo ar buvo sužeisti žmonės, skaičius savivaldybėjeEismo įvykių su nukentėjusiais žmonėmis 10 000 gyventojų (metinis vidurkis)Eismo įvykiuose sužeistų žmonių 10 000 gyventojų (metinis vidurkis)Eismo įvykiuose žuvusiųjų skaičius savivaldybėje per 5 metusEismo įvykiuose žuvusiųjų 100 000 gyventojų per metusEismo įvykių, kuriuose dalyvavo dviratininkas, motociklininkas, mopedo ar elektrinio paspirtuko vairuotojas, dalisTamsiuoju paros metu įvykusių eismo įvykių dalisEismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalisViešieji elektromobilių įkrovimo taškaiViešieji įkrovimo taškai 1 000 gyventojųGreitojo įkrovimo taškų dalis (50 kW ar daugiau)Viešojo transporto stotelių, kuriose per darbo dieną išvyksta transportas, skaičiusViešojo transporto stotelių skaičius 100 km²Viešojo transporto išvykimų per darbo dieną skaičiusViešojo transporto išvykimų per darbo dieną skaičius 1 000 gyventojųViešojo transporto maršrutų, išvykstančių iš savivaldybės stotelių, skaičiusGeležinkelio stotys, iš kurių išvyksta keleiviniai traukiniaiKeleivinių traukinių išvykimų per darbo dieną skaičiusSekmadienio išvykimai (procentais nuo išvykimų darbo dieną)Autobuso bilieto kaina už 100 km tiesia linija (mediana)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Eismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalis“?
Pagal rodiklį „Eismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalis“ pirmauja Alytaus miesto savivaldybė (37,5 %).
Kokia rodiklio „Eismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalis“ mediana?
Mediana: 17,9 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).