Judumas · 2021-2025
Eismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalis: savivaldybių reitingas
Eismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalis: pirmauja Šalčininkų rajono savivaldybė (20,4 %), paskutinė vieta – Neringos savivaldybė (0,0 %). Mediana: 7,2 % (visų 60 savivaldybių).
Prizininkai ir 100 geriausių
Pasirinkta eilutėŠalies medianaUžveskite pelę ant eilutės, palieskite ją arba pasirinkite klaviatūra, kad pamatytumėte, kur ji yra šalies skalėje.
| # | Savivaldybė | Apskritis | Eismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalis |
|---|---|---|---|
| 1 | Šalčininkų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 20,4 % |
| 2 | Širvintų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 19,7 % |
| 3 | Pagėgių savivaldybė | Tauragės apskritis | 19,2 % |
| 4 | Anykščių rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 13,6 % |
| 5 | Skuodo rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 12,8 % |
| 6 | Kelmės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 12,7 % |
| 7 | Vilniaus rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 12,4 % |
| 8 | Panevėžio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 12,2 % |
| 9 | Raseinių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 11,3 % |
| 10 | Prienų rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 10,9 % |
| 11 | Alytaus rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 10,8 % |
| 12 | Rokiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 10,4 % |
| 13 | Kauno rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 10,1 % |
| 14 | Molėtų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 9,9 % |
| 15 | Kalvarijos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 9,8 % |
| 16 | Pasvalio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 9,7 % |
| 16 | Trakų rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 9,7 % |
| 18 | Švenčionių rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 9,3 % |
| 19 | Birštono savivaldybė | Kauno apskritis | 9,1 % |
| 20 | Kaišiadorių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 9,0 % |
| 21 | Zarasų rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 8,8 % |
| 22 | Joniškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 8,5 % |
| 23 | Kupiškio rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 8,2 % |
| 24 | Akmenės rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,9 % |
| 25 | Rietavo savivaldybė | Telšių apskritis | 7,7 % |
| 26 | Biržų rajono savivaldybė | Panevėžio apskritis | 7,6 % |
| 26 | Kėdainių rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 7,6 % |
| 28 | Lazdijų rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 7,4 % |
| 28 | Pakruojo rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 7,4 % |
| 28 | Šakių rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 7,4 % |
| 31 | Ignalinos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 7,0 % |
| 31 | Visagino savivaldybė | Utenos apskritis | 7,0 % |
| 33 | Kretingos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 6,9 % |
| 33 | Telšių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 6,9 % |
| 35 | Utenos rajono savivaldybė | Utenos apskritis | 6,6 % |
| 36 | Elektrėnų savivaldybė | Vilniaus apskritis | 6,5 % |
| 37 | Šilalės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 6,3 % |
| 37 | Vilkaviškio rajono savivaldybė | Marijampolės apskritis | 6,3 % |
| 39 | Šiaulių rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 6,2 % |
| 39 | Šilutės rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 6,2 % |
| 41 | Druskininkų savivaldybė | Alytaus apskritis | 6,1 % |
| 42 | Tauragės rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 5,9 % |
| 43 | Plungės rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 5,7 % |
| 43 | Varėnos rajono savivaldybė | Alytaus apskritis | 5,7 % |
| 45 | Ukmergės rajono savivaldybė | Vilniaus apskritis | 5,6 % |
| 46 | Jurbarko rajono savivaldybė | Tauragės apskritis | 5,4 % |
| 47 | Kazlų Rūdos savivaldybė | Marijampolės apskritis | 5,1 % |
| 48 | Klaipėdos rajono savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 4,6 % |
| 49 | Jonavos rajono savivaldybė | Kauno apskritis | 3,7 % |
| 50 | Kauno miesto savivaldybė | Kauno apskritis | 3,6 % |
| 50 | Radviliškio rajono savivaldybė | Šiaulių apskritis | 3,6 % |
| 52 | Vilniaus miesto savivaldybė | Vilniaus apskritis | 3,3 % |
| 53 | Mažeikių rajono savivaldybė | Telšių apskritis | 3,2 % |
| 54 | Palangos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 3,0 % |
| 55 | Panevėžio miesto savivaldybė | Panevėžio apskritis | 2,9 % |
| 56 | Alytaus miesto savivaldybė | Alytaus apskritis | 2,7 % |
| 57 | Marijampolės savivaldybė | Marijampolės apskritis | 2,6 % |
| 57 | Šiaulių miesto savivaldybė | Šiaulių apskritis | 2,6 % |
| 59 | Klaipėdos miesto savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 1,1 % |
| 60 | Neringos savivaldybė | Klaipėdos apskritis | 0,0 % |
Apskričių palyginimas
Vidurkiai, svertinti pagal „Eismo įvykių, kuriuose žuvo ar buvo sužeisti žmonės, skaičius savivaldybėje“.
- Utenos apskritis9,1 %
- Tauragės apskritis6,7 %
- Panevėžio apskritis6,1 %
- Alytaus apskritis6,0 %
- Šiaulių apskritis5,9 %
- Kauno apskritis5,8 %
- Vilniaus apskritis5,6 %
- Marijampolės apskritis5,2 %
- Telšių apskritis5,2 %
- Klaipėdos apskritis3,4 %
Kiti tos pačios temos reitingai
Eismo įvykių, kuriuose žuvo ar buvo sužeisti žmonės, skaičius savivaldybėjeEismo įvykių su nukentėjusiais žmonėmis 10 000 gyventojų (metinis vidurkis)Eismo įvykiuose sužeistų žmonių 10 000 gyventojų (metinis vidurkis)Eismo įvykiuose žuvusiųjų skaičius savivaldybėje per 5 metusEismo įvykiuose žuvusiųjų 100 000 gyventojų per metusEismo įvykių, kuriuose dalyvavo pėsčiasis, dalisEismo įvykių, kuriuose dalyvavo dviratininkas, motociklininkas, mopedo ar elektrinio paspirtuko vairuotojas, dalisTamsiuoju paros metu įvykusių eismo įvykių dalisViešieji elektromobilių įkrovimo taškaiViešieji įkrovimo taškai 1 000 gyventojųGreitojo įkrovimo taškų dalis (50 kW ar daugiau)Viešojo transporto stotelių, kuriose per darbo dieną išvyksta transportas, skaičiusViešojo transporto stotelių skaičius 100 km²Viešojo transporto išvykimų per darbo dieną skaičiusViešojo transporto išvykimų per darbo dieną skaičius 1 000 gyventojųViešojo transporto maršrutų, išvykstančių iš savivaldybės stotelių, skaičiusGeležinkelio stotys, iš kurių išvyksta keleiviniai traukiniaiKeleivinių traukinių išvykimų per darbo dieną skaičiusSekmadienio išvykimai (procentais nuo išvykimų darbo dieną)Autobuso bilieto kaina už 100 km tiesia linija (mediana)
Dažniausiai užduodami klausimai
Kuri savivaldybė pirmauja pagal rodiklį „Eismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalis“?
Pagal rodiklį „Eismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalis“ pirmauja Šalčininkų rajono savivaldybė (20,4 %).
Kokia rodiklio „Eismo įvykių, kuriuose kaltininkas buvo neblaivus, dalis“ mediana?
Mediana: 7,2 % (į reitingą įtrauktų savivaldybių: 60).